عدم مراجعه به سایت رفاهی ؛ یعنی انصراف از یارانه
افرادی که پیامک دریافت کرده‌اند، الزاما باید به سایت www.refahi.ir مراجعه کنند، چه متقاضی دریافت یارانه مرحله دوم باشند و چه متقاضی نباشد، اگر کسی که پیامک دریافت کرده به این سامانه مراجعه نکند، به منزله انصراف از دریافت یارانه تلقی می‌شود.

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: عدم مراجعه کسانی که پیامک دریافت کرده‌اند به سایت رفاهی به منزله انصراف از یارانه مرحله دوم است.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ بهروز مرادی امروز در اخبار سراسری شبکه یک در پاسخ به‌ سؤال‌های مردم درباره دریافت پیامک تمکن مالی و انصراف از دریافت یارانه گفت: افرادی که پیامک دریافت کرده‌اند، الزاما باید به سایت www.refahi.ir مراجعه کنند، چه متقاضی دریافت یارانه مرحله دوم باشند و چه متقاضی نباشد، اگر کسی که پیامک دریافت کرده به این سامانه مراجعه نکند، به منزله انصراف از دریافت یارانه تلقی می‌شود.

بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

مرادی خاطر نشان کرد: اگر کسی علاوه بر یارانه ۴۵۵۰۰ تومان در ماه، متقاضی ۲۸ هزار تومان نیز باشد، چنانچه در بررسی مجدد این فرد ذی‌حق تشخیص داده شود، در پرداخت‌های مرحله بعدی این رقم را جبران می‌کنیم.

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها یادآور شد: اگر کسی به سایت رفاهی مراجعه کرده و اشتباهی گزینه انصراف را زده باشد، به شعبه افتتاح حساب یارانه‌ای خود مراجعه کرده و در آنجا با هماهنگی با شعبات انجام شده وارد سامانه رفاهی شده و مورد اصلاح می‌شود.

مرادی تأکید کرد: به هیچ وجه مبنای ما قطع یارانه سرانه و ماهانه ۴۵۵۰۰ تومان نبوده، نیست و نخواهد بود، بلکه آن مابه‌التفاوت ۲۸ هزار تومانی به حساب عده‌ای پرداخت نشده است.

وی تأکید کرد: یارانه ۴۵۵۰۰ تومان حتی در مرحله دوم برای همه متقاضیان کمافی سابق واریز می‌شود و حتی در آینده نیز ادامه دارد.

مرادی در مورد یارانه ۲۸ هزار تومان گفت: حتی برای جمع زیادی از کسانی که پیامک ارسال کرده‌ایم، در این مرحله ۲۸ هزار تومان نیز به حسابشان واریز کرده‌ایم، اما تعدادی از دریافت‌کنندگان پیامک این رقم یارانه را دریافت نکرده‌اند.

وی در مورد احتمال اشتباه ارسال پیامک گفت: برداشت ما این است که ۹۵ درصد کار درست انجام داده‌ایم، لذا احتمال اشتباه وجود دارد و جای اعتراض نیز وجود دارد در این خصوص  چنانچه در بررسی مجدد فرد را ذی‌حق تشخیص دهیم همین ۲۸ هزار تومان نیز در مراحل بعدی به حسابشان واریز می‌شود.

مرادی گفت: البته چون این پول ۲۸ هزار تومان به صورت فیزیکی در ۲۸ اسفند‌ماه سال گذشته پرداخت شد ممکن است در برخی از حساب‌های بانکی به دلیل اینکه قابل برداشت نیست دیده نشود، اما در مراجعه به شعبه موجودی حساب آن را نشان می‌د.

نکته مهم: پیرو خبر بالا و ارسال چند هزار نظر از سوی بازدیدکنندگان محترم سایت و اینکه در نظرات عنوان کرده اند ک هبه یارانه نیازمندم و حتی بعضا کد ملی و … نیز ارسال کرده اند، به اطلاع میرساند همانطور که از متن خبر کاملا مشخص است ، شما باید به سایت  رفاهی به آدرس: www.refahi.ir مراجعه بفرمایید و بر روی   دکمه عدم انصراف کلیک و مشخصات مربوطه را تکمیل نمایید. سایت ما فقط یک سایت اطلاع رسانی و خبری میباشد و برای انصراف یا عدم انصراف از یارانه فقط باید به سایت رفاهی مراجعه فرمایید.

ارسال شده در تاریخ: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱

tags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۴۷۷ نظر برای مطلب: عدم مراجعه به سایت رفاهی یعنی انصراف از دریافت یارانه

* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 3 + 2

 1. با سلام
  بنده علی غنیمتی پیرو ارسال اس ام اس اعلام میدارم که به یارانه نقدی نیازمندم

  با تشکر

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 2. un bicharei k dast resi b internet nadare va khabaram nadare yani bayad az pole kamam bi nasib bemune?!!

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 3. بنده دودانشجوی دانشگاه ازاد دارم باهزینه سنگینی که دانشگاه دارد بنابرین عدم انصراف خود را اعلام میدارم.

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 1 Thumb down 0

 4. بنده احمد مهربان جعفرلو به یارانه نقدی نیازمندم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 5. باسلام بنده محمد هاشم خانی ارسال اس ام اس اعلام میدارم که به یارانه نقدی نیازمندم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 6. به شدت به یارانه نقدی نیازمندم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 7. باسلام بنده محمد هاشم خانی ارسال اس ام اس اعلام میدارم که به یارانه نقدی نیازمندم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ =>