پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ . Thursday 24 July 2014 . ساعت: 04:45:19

ارسال شده در:
۱۵ آبان ۱۳۸۹    ساعت: ۱۲:۱۵:۱۹    منبع: یارانه نیوز

افرادی که در شماره حساب یارانه مشکل دارند ، بخوانند …

معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال کشور گفت: سرپرستان خانواری که تاکنون موفق به اعلام حساب بانکی خود و ثبت سایر اطلاعاتشان در سامانه رفاهی نشده‌اند و هنوز رفع اشکال برای ثبت اطلاعات آن‌ها وجود دارد، می‌توانند به دفاتر ثبت احوال سراسر کشور مراجعه کرده و تاییدیه مشخصات خود را دریافت کنند.

رفع مشکل شماره حساب یارانه ها

رفع شکل ارسال شماره حساب یارانه

محسن کرمی در گفت‌وگو با ایسنا، تاکید کرد: سازمان ثبت احوال در هماهنگی کامل با وزارت رفاه و تامین اجتماعی در جریان طرح هدفمند کردن یارانه‌ها قرار دارد.

وی با بیان اینکه فرم‌های مخصوص این افراد در دفاتر ثبت احوال آماده شده است، یادآور شد: این فرم‌ها به صورت موقت در اختیار این افراد قرار می‌گیرد تا مطمئن شوند که ثبت‌نام آن‌ها کامل شده است.

معاون حقوقی و سجلی سازمان ثبت احوال خاطرنشان کرد که تا زمان ثبت‌نام جدید هیچ محدودیتی برای این افراد برای مراجعه به دفاتر ثبت احوال وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، وزیر رفاه پیش از این اعلام کرده بود: در حال حاضر تنها راه ‌حل‌ سرپرستان خانواری که هنوز موفق به ثبت شماره حساب خود نشده‌اند، مراجعه حضوری به ادارات ثبت احوال سراسر کشور است.

صادق محصولی با تاکید بر اینکه تاکنون امکان ثبت اطلاعات حساب بانکی سرپرستان خانوار در چند مرحله و به روش‌های غیرحضوری و از طریق اینترنت فراهم شده است، تصریح کرد: با این وجود تعداد اندکی از سرپرستان خانوار به دلایل مختلف نتوانستند، از این فرصت‌ها استفاده کنند.

وزیر رفاه همچنین از آمادگی ادارات ثبت احوال و مرکز آمار ایران برای احراز هویت سرپرستان باقی‌ مانده خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا زمان اجرای قانون، همه سرپرستانی که تمایل به دریافت مرحله نخست یارانه‌ نقدی دارند، موفق به ثبت شماره حساب خود شوند.

به گزارش ایسنا، ناظمی اردکانی ـ رییس سازمان ثبت احوال کشور ـ پیش از این اعلام کرده بود که هویت کمتر از ۱۰۰هزار سرپرست خانواری که تمایل به دریافت یارانه‌ دارند، هنوز احراز نشده است.

معاون سازمان ثبت‌احوال در حالی از آمادگی دفاتر سازمان در سراسر کشور برای پذیرش سرپرستان خانواری که هنوز اطلاعاتشان کامل نشده، خبر می‌دهد که تنی چند از هموطنان تهرانی در تماس با ایسنا مدعی شدند که در مراجعه به دفاتر برای ثبت مشخصات، زمان مراجعه را آذر ماه اعلام کردند.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 5 + 2

 1. باسلام شماره حساب اینجانب دراستان کرمانشاه است و پرکردن فرم خانوار و محل سکونت بنده رشت می باشد باوجودیکه به رشت یارانه واریزشده ولی هنوز به حساب بنده مبلغ واریز نشده چه باید بکنم ایا باید حساب خود را تغییر دهم و یک حساب در رشت را معرفی کنم؟ لطفا جواب بنده را بدهید.مشتکرم.

 2. پس زمان مراجعه کی خواهد بود… مادربزرگ من که یک زن بیوه و سالخورده هست از کجا بداند که کی شماره حساب خود را ثبت کند… خود من بارها به سایت مراجعه کردم اما متاسفانه همچنان اعلام میکند که اطلاعات هویتی شمانیزاشتباه است با اینکه در سایت ان سی آر دات آی آر هم اطلاعات ایشان مجددا” ثبت شد و برای مرکز آمار ایران اعلام گردید… امام هنووووز که هنوووزه امکان ثبت شماره حساب ندارد………….من چه کنم براش – شما بگید

 3. باسلام اینجانب رسول کاظمی نسب با توجه به اینکه
  در سایت اعلام شده که یارانه ی نقدی به حسابم
  واریز شده اما پولی به حسابم ریخته نشده است لطفا
  راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم.

 4. باسلام شماره حساب من تاییدشده ورسیددریافت کرده ام اما پولی به حسابم واریزنشده دوباره به سایت مراجعه کردم می نویسد شماره حساب شما تایید نشده است مرا راهنمایی کنید

 5. با سلام
  تعدادی از افراد به دلایل مختلفی نتوانسته اند شماره حساب خود را اعلام نمایند مهلت ارسال شماره حساب ۲۹/۸/۸۹ اعلام شده است در حالی که هر وقت مراجعه می نماییم با پیام مهلت ثبت نام تمام شده است مواجه میشویم لطفا مهلت ثبت اعلام شماره حساب در سایت را برای استانها به طور دقیق اعلام نمایید .با تشکر

 6. با سلام
  شماره حساب سرپرست اینجانب با موفقیت ثبت گردید ولی پس از واریز یارانه ها در استان فارس هنوز هیچ مبلغی به حساب نیامده.از چه طریقی اید پیگیری کرد.

 7. با سلام
  این جانب شماره حساب خود را در تاریخ اعلام شده
  در سایت وزارت رفاه قرار داده ام وبعد از پرداخت یارانه ها به بانک مراجعه نمودم وکارمندان بانک گفته اند که به این حسابها یارانه پرداخت نشده چون این حسابها قدیمی هستند حال باید چه کار کنم ودوما تکلیف یارانه پرداخت نشده این دوره چیست

 8. باوجو{ ادنکه یارانه اراک واری

 9. ba vojod enke yarane arak variz shode valibe hesab ma nayamade;

 10. در مهلت مقرر ۲۸/۴/۸۹ در بانک ملت اقدام به افتتاح حساب نموده بانک مسئولیت اعلام حساب رابه سازمان هدف مند سازی یارانه پذیرفته اما حالا ۱۸/۸/۸۹ که بعلت نامعلوم واریزیارانه انجام نشده پاسخ گو نمی باشذ.

 11. با سلام
  شماره حساب اینجانب تایید شده اما پس از واریز یارانه ها یارانه ای به حساب اینجانب نیامده از چه طریق پیگیری کنم

 12. با سلام
  من در اصفهان هستم و شماره حساب خود را هم داده و تاییدیه گرفتم ولی پولی به حساب من واریز نشده است ممنون میشم راهنمایی کنید .

 13. با سلام شماره حساب ثبت شده برای دریافت یارانه مورد تائید سایت ثبت شماره حساب واقع شده است ولی موقع واریزی وجه اشتباها به شماره حساب شخص دیگری واریز شده که اصلا اطلاعاتی از آن فرد در دست نیست این را موقع بررسی حساب در موقع واریز این استان واریزی دریافتیم که چهار رقم آخر شماره حساب بنده را اشتباهی اعلام کرده اند و این اشتباه از سوی مبدا واریز کننده است حالا تکلیف ما چیست؟ ۲۰/۸/۸۹

 14. شماره حساب بنده متاسفانه تایید نشده و پس از مراجعه به بانک و رفع اشکال آن هرچه جهت اصلاح به سایت refahi.ir مراجعه می نمایم، در سایت گزینه ای جهت اصلاح پیش بینی نشده است. لطفا” مرا راهنمایی نمایید

 15. با سلام من در سال ۸۹ ازدواج کردم فقط برای یک نفرمان یارانه واریز کردند چه باید کرد

 16. من بارها به سایت مراجعه کردم اما متاسفانه همچنان اعلام میکند که اطلاعات هویتی شمانیزاشتباه است با اینکه در سایت ان سی آر دات آی آر هم اطلاعات من مجددا” ثبت شد و برای مرکز آمار ایران اعلام گردید… امام هنووووز که هنوووزه امکان ثبت شماره حساب ندارد…

 17. اعضای خانواده من ۵نفر است ولی ۳نفر واریز شده است چکاربایدبکنم

 18. باسلام
  بعد از اعلام واریزی یارانه ها درقم، به حسابی که قبلا اعلام کرده بودم و پیغام «با موفقیت ثبت شد» را دریافت کرده بودم مراجعه کردم اما مبلغی به حسابم واریز نشده بود به بانک مراجعه کردم بابت حسابم مشکلی نبود گفتند مبلغ به حساب شما واریز نشده،لطفا راهنمایی کنید

 19. سلام،
  شماره حسابی را که یارانه نقدی خانواده ما در آن واریز کرده اند مربوط به اینجانب و یا اعضای خانواده ما نیست، لطفا” راه حل ارائه دهید.

 20. سلام من در مرحله ثبت نام حساب یارانه ها اقدانم نمودم بانک انتخابی درست می باشد ول شماره حساب با حساب ارسالی من تفاوت دارد.نحوه اصلاح حساب چگونه می باشد.

 21. با سلام
  می خواهم بدانم آیا امکان تعویض شماره حساب برای واریز یارانه ها وجود دارد ؟

 22. بیش ۱۰ روز است به سایت تایید حساب مراجعه میکنم پیام زیر میآید.
  متاسفانه نه بانک نه سامانه راه می دهد که شماره حساب را وارد کنیم . تکلیف چیست ؟
  هموطن گرامی
  حساب اعلام شده توسط شما تائید نشده است

  جهت اعلام حساب طبق مراحل زیر عمل نمایید:
  ۱٫ به یکی از بانکهایی که امکان ثبت حساب در این سامانه را دارند مراجعه نمایید.
  ۲٫ در صورتیکه در بانک مذکور حساب فراگیر دارید، از بانک بخواهید تا این حساب را به سامانه اعلام نماید در غیر اینصورت حساب جدیدی افتتاح نمایید.
  ۳٫ به سامانه مراجعه و نسبت به اعلام حساب فوق اقدام نموده و رسید دریافت نمایید.

 23. جواب سامانه به حساب تایید نشده بصورت زی دائما” تکرار می شود و امکان ویرایش نیست.
  نام و نام خانوادگی : علی داودی

  هموطن گرامی
  حساب اعلام شده توسط شما تائید نشده است

  جهت اعلام حساب طبق مراحل زیر عمل نمایید:
  ۱٫ به یکی از بانکهایی که امکان ثبت حساب در این سامانه را دارند مراجعه نمایید.
  ۲٫ در صورتیکه در بانک مذکور حساب فراگیر دارید، از بانک بخواهید تا این حساب را به سامانه اعلام نماید در غیر اینصورت حساب جدیدی افتتاح نمایید.
  ۳٫ به سامانه مراجعه و نسبت به اعلام حساب فوق اقدام نموده و رسید دریافت نمایید.

  متاسفانه بانک نیز برای باز کردن سامانه و ویرایش نمی تواند کاری انجام دهد اصلا” سامانه راه نمی دهد حساب را ویرایش کرد. و دائما” جواب فوق را می دهد.
  تکلیف چیست؟

 24. باسلام بنده ۱۰روزپیش فرم ثبت نام خانوارراتکمیل نموده ام وبرای ثبت شماره حساب به سایت رفاهی کدملی وشماره سریال شناسنامه راواردمیکنم جواب میدهد اشکال درثبت فرمهای خانوار بنده راراهنمائی کنید باتشکر رضارفیعی

 25. من شماره حساب ۱۶ رقمی قرض الحسنه متمرکز بانک ملت را برای دریافت یارانه ثبت نمودم ولی ۴ رقم آخر شماره حسابی که در سایت یارانه نشان داده شده مال من نیست و همچین شماره حسابی ندارم منو راهنمائی کنید برای اصلاح و یا تغییر شماره حساب چه کار کنم؟

 26. چرا با اینکه من ثبت نام کرده ام و ثبت نام من بصورت کامل و بدون عیب میباشد سایت رفاهی وجود اشکال را در ثبت نام من میدهد چرا سایتهای دولتی و رفاهی همیشه مشکل دارند چرا ؟

 27. با سلام حساب بنده تایید شده در سایت رفاهی هم نوشته مبلغ ۳۲۴۰۰۰۰ریال واریز شده اما پولی در حسابم نیامده چکار باید کرد بانک هم پاسخ گو نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

 28. من حساب برای یارانه ها باز کرده ام ولی یارانه به حسابم ریخته نشده باید چکار کنم راهمایی بفرمایید هر چقدر هم تلفن ها را می گیرم اشغال می باشد

 29. مادر خانوم من زنی است ۸۰ ساله قبلا برای یارانه ثبت نام کرده وشماره حساب سپهر را داده ولی تایید نشده حالا شماره حساب جدید بانک مسکن رامیخواهد به سامانه بدهدولی نه سامانه آمادگی این کار را دارد ونه جای دیگر …

 30. سلام
  من با اینکه قبلا ثبت نام کرده بودم و لی من رو الان از ÷رپرستی حذف کردن و خانومم رو گذاشتند من دوباره اصلاحش کردم ولی در سایت رفاهیپیام میده که اطلاعات هویتی ÷رپرست مشکل داره تو خود سایت یارانه هم پیامی اومده برام با این مضمون که حذف شدنم به خاطر مشکل هویتی بوده
  یعنی چی؟؟؟؟من نمی فهمم چرا این مشکل پیش میاد
  خواهشمندم راهنمایی کنید

 31. باسلام شماره حساب ما کامل ثبت شده بود. وحالاکه به بانک مراجعه کردیم .میگن حساب شما حذف شده چکار باید بکنیم

 32. درسایت یارانه .آمار.اوآرجی اطلاعات خودرااصلاح کرده ام چگونه میتوانم شماره حساب بدهم سایت رفاهی بسته است چندباربه ثبت احوال وفرمانداری و÷ست رفته ام کسی جوابگوی من نیست بایدچکارکنم

 33. سلام.پدر من هنوزیارانه را دریافت نکرده است وشماره حساب او مشکل دارد چگونه باید ان را اصلاح کنم لطفا در مورد نحوه اصلاح شماره حساب بیشتر و واضح تر توضیح دهید

 34. سلام ما ثبت نام کردیم سایت refahi.ir کی باز میشود اخه ما هم به این یارانه احتیاج داریم.

 35. سلام من بابانژاد هستم چون من از نظام بیرون آمدم شماره حسابم را مسدود کردند متاسفانه موفق به دریافت یارانه ها نشدم راهنمایی بفرمایید چگونه باید شماره حسابم را عوض کنم .

 36. حساب من قرض الحسنه میباشد وموتب استفاده میکنم وبه شعبه مرجعه کردهام گفتند از نظر کد ملی مشکل ندارد پس مشکل کجاست

 37. به بانک مرجعه کرده ام می گوید مشکل ندارد نمدانیم چرا واریز نشده حلا چکنم کجا بروا متشکرم

 38. سلام من هنوز رایانه دریافت نکرده ام.و شماره حسابم مشکل دارد چگونه باید ان را اصلاح کنم لطفا درباره ی اصلاح شماره حساب بیشتر توضیح دهید

 39. سلام تا کنون موفق به ثبت شماره حساب نشده سال ۸۸ ازدواج کرده ام شمارهم ملی *** و شماره حساب *** بانک تجارت میباشد
  با تشکر

 40. سلام اول شماره حسابمون مشکل داشت شماره حساب جدیدی به بانک اعلام نمودیم ولی درسامانه ثبت نشده واصلایارانه به حسابمون نیومده چکارکنیم ایایارانه سری اول به حسابمون واریزمیشه؟لطفاجواب رو به ادرس زیر برام ایمیل کنیدباتشکر. taranom8100@Gmail.com
  پاسخ: بعید است یارانه مرحله اول پرداخت شود پیگیر اخبار سایت باشید.

 41. با سلام اینجانب یارانه مرحله دوم خود را تا به امروز یعنی ۲۷/۱۱/۸۹ دریافت نکرده ام در حالی یارانه مرحله اول را دریافت کرده بودم اشکال در کجاست

 42. چگونه شماره حساب یارانه ام را تغییر دهم

 43. من حمید صالحی شماره حسابم راکت بود رفع مسدودیت کردم اما هنوز پولی به حسابم واریز نشده

 44. سلام خسته نباشید!
  من مجرد هستم و یارانه بنده به حساب برادرم ریخته میشود!در صورت امکان میشه یه حسابی باز کنم تا یارانه به حساب خودم ریخته شود.
  کمال تشکر را دارم اگر راهنماییم کنید.
  متشکر

 45. به حساب شماره ۵۰۴۲۵ قبلا یارانه واریز می شده اما الان این حساب در فرم خطا می گیرد چه باید کرد

 46. باسلام وخسته نباشید
  ایا زمانی برای اصلاح یارانه ها وجوددارد یانه؟؟؟؟؟؟؟؟
  چون من منزل مسکونی هم به اسم پدربوده وهم مادراما من در سایت فقط برا پدر این گزینه راتایید کردم.
  ممنون