شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ . Saturday 22 November 2014 . ساعت: 10:32:59

ارسال شده در:
۲۲ بهمن ۱۳۸۹    ساعت: ۰۷:۰۳:۰۰    منبع: یارانه نیوز

واریز یارانه مرحله دوم تا 5 روز آینده

واریز مرحله دوم یارانه تا 5 روز آینده محمد صادق محصولی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه افزود: یارانه اسفند 89 و فروردین ماه 90 قبل از 28 بهمن به حساب مردم واریز می شود.

محصولی - واریز یارانه مرحله دوم
محصولی – واریز یارانه مرحله دوم

وزیر رفاه و تامین اجتماعی از پرداخت مرحله دوم یارانه ها به مردم تا پنج روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، محمد صادق محصولی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه افزود: یارانه اسفند 89 و فروردین ماه 90 قبل از 28 بهمن به حساب مردم واریز می شود.

وی که به منظور شرکت در راهپیمایی 22 بهمن به ارومیه سفر کرده است، در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه میزان پرداختی همان مبلغ 89 هزار تومان به ازای هر نفر برای دو ماه خواهد بود، اظهار داشت: دولت برای حمایت از اقشار مختلف مردم بسته های مختلف حمایتی را در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها پیش بینی کرده است.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی ضمن تشریح اقدامات وزارت رفاه در ارائه بسته‌های حمایتی به اقشار مختلف مردم در راستای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، بیان داشت: تلاش زیادی برای آماده سازی قانون هدفمندسازی یارانه ها از سوی دولتمردان صورت گرفته والبته بیش از هرچیز نقش مردم در اجرای این قانون، برجسته بود.

محصولی ارتقای رفاه عمومی را از اهداف مهم در این راستا برشمرد و خاطر نشان کرد: استمرار اعتماد مردم به خدمتگزاران خود در دولت موجب خواهد شد تا در جهت اجرای هدفمند سازی یارانه ها به سمتی برویم که تورم به صفر برسد و با یک اقتصاد درخشان و قوی در خدمت مردم باشیم.

این مقام مسئول در ادامه ضمن تشریح حالتهای مختلفی که مردم از نظر واریز یارانه های نقدی با آن مواجه هستند، افزود: کسانی که به دنبال پرکردن فرم اطلاعات خانوار، شماره حساب خود را قبل از 21 مهرماه 89 اعلام کرده اند و این حساب مورد تایید قرار گرفته در صورت بروز مشکل و یا درخواست تغییرات می توانند به بانک مربوطه مراجعه کنند.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 5 + 7

 1. پس تکلیف تازه ازدواجی ها چی میشه

  هنوز از ما شماره حساب نخواستن

 2. ما ثبت نام كرديم ولي از ما شماره حساب نگرفتن الان بار چندم كه دارم سايت و نگاه مي كنم و مي بينم كه بايد منتظر اعلام عمومي باشم اين چطوريه؟ ما سري اول يارانه ها هم به ما تعلق نگرفت؟آيا تعلق مي گيره؟
  پاسخ: اسفند ماه اعلام خواهد شد.

 3. جواب برای نظرنازنین: مزخرفه ما 4ماهه منتظر مرحله ی دوم یارانه ها بودیم الان هم باید منتطر اسفند باشیم

 4. خوب دارید اون بالا به مردم نگاه می کنید

 5. باسلام من مطمئن هستم که این اوج بی عدالتی دردادن یارانه هاباشدکه افرادی که موفق به دادن شماره حساب نشده اند وازدواج کرده اندحساب یارانه اشان ازخانواده خودجداشده است یارانه ی مرحله اول ودوم را دریافت نکند.

 6. تکلیف اونایی که تازه ازدواج کردن چی میشه؟؟؟
  چرا یارانه مرحله اول و دوم به اونا پرداخت نمیشه؟؟!! اگه هدفمنی اجرای عدالته پس چرا شروعش با بی عدالتی هستش؟

 7. سلام و خسته نباشید

  تاریخ واریز یارانه ها رو 28 اعلام کردن اما

  هنوز به حساب ریخته نشوده.من کارتم کشاورزی

 8. پس یارانه بهمن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟ اونم میره پیش 15 روز تیر؟

 9. بسیار خوبه اما نیاز به نظارت قوی دارداگر اهل عدالت هستید دور اول ودوم آنهای که ازدواج کردن عقب افتادگی دارن بدهید

 10. خبرای سال پیش و گذاشتید