سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ . Tuesday 02 September 2014 . ساعت: 18:28:36

ارسال شده در:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰    ساعت: ۰۱:۵۸:۳۶    منبع: یارانه نیوز

پاسخ به سوالات یارانه ای

پاسخ وزارت رفاه به ۶ سوال یارانه‌ای مردم با گذشت بیش از ۵ ماه از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها، وزارت رفاه و تامین اجتماعی به ۶ مورد دیگر از مشکلات مطرح شده که بیشترین فراوانی را داشته است، پاسخ داد.

واریز یارانه مرحله چهارم

واریز یارانه مرحله چهارم

به گزارش واحد مرکزی خبر ، با گذشت بیش از ۵ ماه از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها، وزارت رفاه و تامین اجتماعی به ۶ مورد دیگر از مشکلات مطرح شده که بیشترین فراوانی را داشته است، پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

 

سوال: خانوارهایی که علیرغم ثبت حساب در سامانه refahi.ir همچنان حسابشان به‌صورت موقت در سامانه ثبت می‌باشد و با پیغام «حساب شما جهت بررسی در سامانه ثبت شد. لطفاً بین ۲ تا ۳ هفته آینده جهت دریافت نتیجه به سامانه مراجعه نمایید.» مواجه می‌شوند.

پاسخ: این خانوارها باید در اسرع وقت به بانک مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت نهایی و تأیید حساب خود از طریق شبکه e-bank که در اختیار کلیه بانک‌ها قرار دارد، اقدام نمایند. بدیهی است تا مادامی که حساب خانوارهای فوق‌الذکر در قالب نهایی و دائم در سامانه مزبور ثبت نشود، یارانه‎ای به حساب آنها واریز نخواهد شد.

سوال: خانوارهایی که به دلایلی از جمله قصور شعب بانک یا کافی‌نت‌ها در ثبت شماره حساب، موفق به ثبت به‌موقع شماره حساب خود در سامانه refahi.ir نشده‌اند.

پاسخ: همه خانوارهایی که به هر دلیل از فاز اول طرح جمع‌آوری شماره حساب(تابستان سال ۸۹) جامانده‎اند، سامانه refahi.ir از ۲۰ اسفند سال ۱۳۸۹ برایشان فعال شده و می‌توانند حساب سرپرست خانوار را در این سامانه ثبت کنند. بدیهی است هر خانوار متقاضی دریافت یارانه، از مرحله‌ای مشمول دریافت یارانه خواهد شد که حساب خود را در این سامانه به ثبت نهایی رسانده باشد.

سوال: خانوارهایی که علیرغم دریافت یارانه مراحل اول و دوم، شماره حساب آنها در مرحله سوم از سامانه refahi.ir حذف شده و لذا یارانه مرحله سوم را دریافت نکرده‌اند.

پاسخ: سرپرست خانوارهای مزبور باید در اسرع وقت نسبت به ثبت یکی دیگر از حساب‌های فراگیر خود در سامانه refahi.ir اقدام نماید. بدیهی است حداقل ظرف ۱۰ روز پس از اقدام فوق، یارانه مرحله سوم آنها نیز به حسابشان واریز خواهد شد. توصیه می‌شود که به منظور اطمینان از ثبت صحیح شماره حساب، این اقدام توسط شعب بانک و از طریق شبکه e-bank صورت پذیرد.

سوال: خانوارهایی که علیرغم دریافت یارانه مراحل اول و دوم، اطلاعات هویتی آنها از سامانه refahi.ir  حذف شده و لذا یارانه مرحله سوم را دریافت نکرده‌اند.

پاسخ: با توجه به اینکه اطلاعات هویتی خانوارها کلاً از طریق مرکز آمار در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها و وزارت رفاه قرار می‎گیرد، علت نبود اطلاعات افرد در این سامانه، حذف شدن اطلاعات خانوارهای مزبور از «پایگاه اطلاعات اقتصادی خانوار» مرکز آمار می‌باشد و لذا اینگونه خانوارها باید جهت رفع مشکل، مجدداً در سامانه مرکز آمار ثبت نام نمایند. یکی از علل احتمالی بروز این مشکل، اینست که سرپرست خانوار به منظور اصلاح اطلاعات خانوار خود، وارد سامانه مرکز آمار شده و اشتباهاً دکمه حذف خانوار را انتخاب کرده است.

سوال: با توجه به اینکه اطلاعات هویتی خانوارها کلاً از طریق مرکز آمار در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها و وزارت رفاه قرار می‎گیرد، علت نبود اطلاعات افرد در این سامانه، حذف شدن اطلاعات خانوارهای مزبور از «پایگاه اطلاعات اقتصادی خانوار» مرکز آمار می‌باشد و لذا اینگونه خانوارها باید جهت رفع مشکل، مجدداً در سامانه مرکز آمار ثبت نام نمایند. یکی از علل احتمالی بروز این مشکل، اینست که سرپرست خانوار به منظور اصلاح اطلاعات خانوار خود، وارد سامانه مرکز آمار شده و اشتباهاً دکمه حذف خانوار را انتخاب کرده است.

پاسخ: در صورتی که شما پس از انجام فرایند ثبت حساب خود در این سامانه با پیغام «اعلام حساب شما با موفقیت انجام شد. می‌توانید این صفحه را به‌عنوان رسید نزد خود نگه دارید.» مواجه شوید، به این معنی است که ثبت حساب شما به‌صورت نهایی و دائم صورت گرفته است. در صورتی که شما پس از انجام فرایند ثبت حساب خود در این سامانه با پیغام «حساب شما جهت بررسی در سامانه ثبت شد. لطفاً بین ۲ تا ۳ هفته آینده جهت دریافت نتیجه به سامانه مراجعه نمایید.» مواجه شوید، به این معنی است که ثبت حساب شما به‌صورت موقت صورت گرفته و سریع ترین حالت ممکن برای اطمینان از صحت ثبت حسابتان، مراجعه به یکی از شعب بانک مربوطه جهت اعلام حساب شما از طریق شبکه e-bank در سامانه refahi.ir است.

سوال: حساب فراگیر چه نوع حسابی است؟

پاسخ: منظور از حساب فراگیر، حسابی است که انجام عملیات بانکی با آن از طریق کلیه شعب بانک مربوط امکان‌پذیر است. این حساب می‌تواند متصل به کارت الکترونیکی بانک مربوط باشد.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 4 + 5

 1. سلام
  آقا من یکی رو میخوام به این جواب من پاسخ قانع کننده بده یکی جواب بده ما که سال ۸۷ ثبت نام کردیم تمام کار هایی که دولت گفت انجام بدین ما انجام دادیم ، درسته دولت جهت ثبت شماره حساب یارانه اطلاع رسانی زیاد کرده بود ولی ما نمیدونستیم نفهمیدیم ، گرفتار بودیم حالا ما که از خانواده محروم جامعه هستیم چرا باید ۲ مرحله یارانه نگیریم به چه دلیلی به دلیل ثبت نکردن شماره حساب ؟ آقا جان نمیدونستیم حالا هم من حقمو میخوام باید عدالت برقرار بشه من جواب میخوام جواب قانع کننده خواهش میکنم یکی جواب بده جواب بدین جوابببببببببببب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. ما یارانه یمرحله ی۳و۴ رادریافت نکرده ایم ودرسایت بانک این گونه جواب میدهد مرحله ی۳درحال برسی و پیگیری است ومرحله ی۴ واریز شده است وازحساب دفر چه ای به حساب کارتی تغییر داده شده است

 3. sبا عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم سایت yaraneh.amar.org.ir دوباره چه تاریخی برای اصلاح باز میشه غیر از این اردیبهشت؟
  با تشکر

 4. خدا خیرتان بدهد چرا به سؤال مربوط به یارانه معوقه مرحله اول و دوم زوج هایی که اجازه ندادید از مهر تا اسفند۸۹ اعلام حساب کنند در حالی که آنها را خانواده مستقل معرفی نموده اید، و حتی یارانه این دو مرحله را به حساب خانواده های عروس و داماد هم پرداخت ننموده اید، پاسخ نمی دهید! زوج های جوان را پیر کردید با این جواب دادن تون!

 5. میخواستم ببینم سایتyaraneh.amar.org.ir بعد از اردیبهشت باز چه تلریخی باز میشه؟

 6. میخواستم ببینم سایتyaraneh.amar.org.ir بعد از اردیبهشت باز چه تاریخی باز میشه؟

 7. کسانی کهیارانه مرحله اول و دوم را دریافت نکرده اند و ۱۵ درصد اعلام کردید روستائیان و مناطق محروم بودند که اطلاع کافی و یا اینترنت نداشتند. چرا باید از گرفتن حق یارانه محروم باشند مگر آنها پول اضافی پرداخت نکرده اند. آقای کارخانه دارد کلان شهرها یارانه دریافت بکنند و پیرمرد روستائی که درآمدی ندارد از یارانه مرحله اول و دوم محروم بماند.قضاوت کنید

 8. باتوجه به اعلام شما مبنی بر برداشت نکردن یارانه بابت اقسات وام چرا بانک تجارت از حساب بنده پول برداشت کرد درصورتی که حتی مهلت داشتم تا پایان سررسیدم ۲ تومان س۱رده هم داشتم ماهی ۳۰۰۰۰خورده ای سود میگرفتم

 9. آیاثبت نام درپایگاه اطلاعات اقتصادی خانواردوبارتمدید می شود؟

 10. یارانه پنجم به حساب من واریز نشده است .

 11. یارانه پنجم به حساب اینجانب وارد نشده است

 12. سلام ، چندین بار با شماره تلفن های ذکر شده برای سوالات یارانه ای تماس گرفتم امام کسی گوشی را بر نمی دارد سوالم این است که کد رهگیری خانواده خودمان را می خواستم بگیرم.

 13. سلام یارانه پنج ماه اول را به علت قصور ستاد نیروهای مسلح دریافت نکرده ام ایا معوقه ان پرداخت میشود ۲ایا در صورت عدم پرداخت چه کسی جواب گوی حق و حقوق ما هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. پرداخت یارانه ی نقدی به حساب خانوار ها تا چند سال ادامه دارد؟
  پاسخ: فعلا این طرح ۵ ساله است.

 15. چرا اشتباه کافی نت باید باعث بشه ما یارانه نگیریم . به دلیل اشتباه در شماره حساب یارانه ی مرحله ی اول ما بعد از واریز شدن ، دوباره به ستاد برگشت داده شد ولی هنوز نتونستیم بگیریمش .

 16. با عرض سلام ما از ثبت نام یارانه جا مانده ایم این سایت برای ورود اطلاعات مجددا کی باز می شود با تشکر

 17. ایا میشود شماره حساب یارنه ای رو تغییر داد

 18. سلام. خسته نباشید. بنده ازدواج کرده ام در چه زمانی و از طریق کدام سایت می توانم به صورت جداگانه از والیدنم یارانه دریافت کنم و اطلاعات خانواری خود را برای دریافت یارنه ثبت کنم.

 19. با عرض سلام و خسته نباشید – تقریبا ۲ دوره است وقتی که به سایت مرکز آمار مراجعه می کنم مبلغ واریز ی به حساب را نشان می دهد و لی وقتی که کارت حساب را چک می کنم هیچ مبلغی واریز نشده است . خواهش دارم مرا راهنمایی کنید -
  ۰۹۱۵۷۰۶۰۴۴۶ مرتضی ایزدی

 20. سلام
  من یه سوال دارم من وهمسرم تا چند ماه پیش یارانه برای هردو مون واریز می شد اما الان سه ماه است که فقط برای یکی مون واریز می شه باید چه کار کنیم؟

 21. یارانه افرادیکه مرحله اول و دوم را دریافت نکرده اندو چند ماه پیش از طریق اداره پست ثبت نام نمودند کی واریز ویشود؟

 22. مرحله جدید ثبت نام یارانه برای زوج های جوان کی شروع می شود؟

 23. باسلام؛شماره ای از ستادیارانه هاخواستم براپیگیری مشکلتمان؛باتشکرشهبازیان

 24. باسلام میخواستم بگم کسانی که توی نوبت طلاق هستند باید چه جوری یارانه خود شخص را از سرپرست خانواده جدا کرد ممکنه یک سال طول بکشه که ازسرپرست خانواده طلاق بگیریم آیا باید این یکسال یارانه تو حساب سرپرست خانواده باشه ؟ پس تکلیف اون زن که میخواد طلاق بگیره چی میشه؟ خواهشا جوابم را بدید

 25. باعرض سلام به خدمت رییس جمهور محترم و مسؤلان عزیز و دلسوز ایران !

  ای حاکم بیدار و حقجو و دادگر ! فقرمان به کفر انجامید و دلمان که به دین و ایمان و شرف و ناموس و آخرتمان خوش بود،از بیکسی و بیپناهی مرد؛ و هیچکس نفهمید ، چون مشکلات گلوی ما را گرفته بود واز فقرو گرسنگی و بیماری تاب و توان و فرصتی برای گرفتن حقمان نداشتیم. ما یک خانوار ۵ نفره که درسال گذشته ( ۱۳۸۹) اطلاعات خانوارمان را به مرکز آمار داده بودیم و فقط شماره حسابمان را نتوانسته بودیم در موعد مقرر اعلام کنیم آن هم به همان دلایل فوق که بر شمردم ! از در یافت یارانهء‌مرحلهء اول و دوم جا ماندیم و با اینهمه مشکلات و اجاره نشینی ، مجبور شدیم برای امرار معاش این مبلغ را که حدوداً یک میلیون تومان است راقرض بگیریم و حتی نتوانیم قرض خود را بپردازیم چون گرانی هرروز از دیروز بیشتر میشود .

  یارانهء مرحلهء‌اول و دوم حقمان بود که پرداخت نشد و شما و چند تن از مسؤلان دیگر هیأت دولت قول پرداخت آن را داده بودید.به استحضار میرسانم که پس از مکاتبات و تماس و مراجعۀ مستقیم به سازمان هدفمندی یارانه ها؛در پاسخ به ما اعلام نمودندکه این دو مرحله (مرحلۀ اول و دوم )، پروندۀآن بسته شده و مابقی پول ها به حساب خزانه عودت داده شده و کسانیکه حتی یک شماره از شماره حساب آنها به اشتباه وارد شده نیزیارانه های مرحله های قبل به آنها تعلّق نمیگیرد واین درحالیست که چند تن از معاونین آقای رئیس جمهور، و مسؤلان مربوطۀ دیگردست اندر کار امور یارانه، از معوقه شدن و پرداخت این یارانه ها با یارانۀ مرحلۀ سوم خبر داده بودند و قول داده بودندکه تا آخرین نفر و آخرین ریال باقی مانده این حق پرداخت میشود که تا امروز چیزی دیده نشد. باتقدیم احترام مرتضی عباس زاده بندهءحقیر که درمنطقهء محروم استان گلستان واز شهرستان کلاله برای شما دعا میکنم والتماس دعای خیر دارم .

  yahoo! id and Email abbaszadehm53@yahoo.com

 26. سلام
  درسال ۸۷ در طرح جمع آوری اطلاعات شرکت کردم. اطلاعات من (خانوار ۶ نفر) در سامانه طرح نبود.آذر ماه ۸۹ مجددا ثبت نام کرده اما یارانه مرحله اول و دوم را دریافت نکردم.در پاسخ به نامه ۱۴۸۴ – ۲۲/۱/۹۰ مرکز آمار ایران ، توسط مدیر کل آمار و .. گیلان به همراه ۸ خانوار دیگر ته سوش و مدارک ما ارسال شد. مرکز اطلاعات هم تایدیه را طی ۳۶۱۹ – ۷/۲/۹۰ به سازمان هدفمن سازی اعلام اما تا کنون یارانه فوق به حساب من ریخته نشده.

 27. با سلام تکلیف یارانه کسانی که تازه ازدواج کرده اند چی میشه؟لطفا جواب بدین

 28. سلام
  من در سال ۸۷ در طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی ثبت نام کردم و ته سوش گرفتم. اطلاعات من (خانوار ۶ نفره) در سامانه طرح وجود نداشت. در آذر ۸۹ مجددا ثبت نام نمودم و یارانه مراحل اول و دوم را دریافت نکردم. مرکز فناوری اطلاعات و ..ایران طی نامه ۱۴۸۴ – ۲۲/۱/۹۰ به مدیر کل آمار اطلاعات استان گیلان خواستار ارسال اصل ته سوش و مدارک دیگر ما شده بود. آمار و اطلاعات گیلان مدارک من و ۸ خانوار دیگر را طی نامه ۵۰۹۶/۰۴/۴۰۳ – ۲۷/۱/۹۰ به مرکز فناوری … فرستاد. مرکز فناوری .. هم اطلاعات ما را پس از احراز صحت ادعا طی نامه ۳۶۱۹ ۷/۲/۹۰ به سازمان هدفمند سازی یارانه ها تحویل داده است. تا کنون یارانه معوقه خانوار من به حسابم واریز نشده است. تقاضای رسیدگی و واریز آن را دارم زیرا عدم در یافت یارانه ۴ ماه مورد نظر تاثیر منفی بسیار زیادی در اقتصاد خانواده من گذارده است. سپاسگزارم

 29. من ازاول ثبت نام نکرده ام بیش از ۵ماه است که به هر کجا مراجعه میکنم نتیجه ای نمیگیرم در ضمن ۳۲سال است از همسرم جدا شدم .هرچی اسممو توی سایت میزنم وارد نمیکنه

 30. یارانه افرادیکه مرحله اول و دوم را دریافت نکرده اندو چند ماه پیش از طریق اداره پست ثبت نام نمودند کی واریز ویشود؟

 31. یارانه های مرحله اول ودوم کسانی که استانداری ثبت نام کردند چی شدکی برد کی خورد کسی نیست جواب بده

 32. سلام
  چطور میتونیم یارانه خودم و همسرمو از خانواده هامون جدا کنیم؟!!!؟؟؟؟

 33. با سلام یارانه مهدهای روستایی جه .مانی واریز میشود

 34. سلام من از همسرم جدا شدو ویه فرزند دارم چون ازدواجمون غیر رسمی بود و طلاق نامه نداشتم با خانواده پدرم ثبت نام کردم حالا چطور می تونم جدا گانه خود و پسرو یارانه دریافت کنیم چون الان من وپسرم مستقل زندگی میکنیم و پدرم یارانه ما رو نمیده.خواهشا راهنمایی کنید

 35. سلام پاسخ دهید

 36. پاسخ سوال برای من مهم است

 37. چرا۲سری از یارانه ها به حساب واریز نشده؟باید چیکارکنیم؟

 38. پاسخی دریافت نکردم

 39. بازهم جواب ندادید

 40. اگر امکان جواب دادن نیست بخوابیم

 41. یارانه مرحله هشتم واریز شده ام مرحله هفتم واریز نگردیده لطفا راهنمایی بفرمایید (به علت تغییر سرپرست)

 42. ۶+۳=۹

  واریزیارانه مرحله نهم چه تاریخی است

 43. سلام علیکم

  اینجانب نیک فکر بعد عید شاید دوبار یارانه دریافت کردم قبل عید هم نتونسته بودم ثبت نام کنم..حالا به چه دلیلی یارانه اینجانی پرداخت نکردیده است …لطفا راهنمایی فرمایین

 44. سلام در اولین روز ثبت نام یارانه ها ثبت نام نموده ام و برگه ثبت نامی از مدرسه به شماره *** دریافت نمودم ولی موقع واریزی یارانه ها یارانه مرحله یک و دو ما واریز نشد تا اینکه مجددا ثبت نام کردم واز مرحله سوم یارانه دریافت کردیم سوال من این است که یارانه اول و دوم ما چه شده ؟ در ضمن از طرف فرمانداری شهرستان کپی ته برگ ثبت نامی را از ما دریفت نمودند ولی باز هم از یارانه خبری نشد لطفا راهمایی نمایید متشکر یوسف سلمانی از مرند تعداد ۵ نفر شماره ملی ***
  همراه ***

 45. ما حسابی که یارنه به ان واریز میشد را بستیم و حال دیگر یارانه برای ما ارسال نمیشود باید چه کنیم

 46. در ماه دی یارانه به حساب اینجانب واریز نگردیده است.جویای علت این مسأله میباشم.
  با تشکر

 47. چرا یارانه مرحله اول ودوم معوقه رانمیدهند

 48. سلام ، من حدود ۱ ماه است که از طریق پلیس +۱۰برای دریافت یرانه ثبت نام کرده ام .برای دریافتش چه کار باید انجام دهم ؟

 49. سلاماازقشرکم درامد هستیم یارانه بهمن را دریافت نکردیم علت چیست؟

 50. سلام.کسی که فامیلش رو عوض کرده وبعد ازدواج میکنه و میخواد جداسازی کنه وبااطلاعات فامیل قبلی بعنوان سرپرست خانوار اسمشو اشتباها ثبت کنن میتونه شماره حساب با فامیل جدیدخودشو ثبت کنه برای دریافت یارانه؟واگه بخواد فامیل جدیدشودر اطلاعات خانوار بزاره چه باید بکنه؟

 51. باسلام و خسته نباشید، یارانه اسفند۹۰(تعدادخانوار ۳نفر)به حساب واریز نگردیده است. هنوز سه تا قبض پرداخت نشده هم در در دست دارم و شب عید …
  باتشکر

 52. سلام.اقا یارانه ما تو سامانه ثبت شده.رفاهی هم نوشته که واریز شده ولی بانک میگه که هیچ پولی واریز نشده من چیکار کنم .کجا برم.لطفا زود جواب بدین.ممنون

 53. سلام
  سرپرست خانوار فوت کرده و یارانه بهمن ما ه دریافت نکردیم چه اقدامی باید انجام دهیم

 54. با سلام
  مبنای حذف یارانه در این مرحله با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته چیست؟

 55. باسلام چندروز پیش برای اینجانب پیامکی در خصوص لغو یارانه ام امده لطفارسیدگی شود.

 56. برای رسیدگی به حذف یارانه خانوار مرفه به کجا باید مراجعه کنیم؟

 57. باسلام.با توجه به وضعصت مالی اینجانب ومستاجربودن.حذف شدن از یارانه ها منصفانه نبوده.چگونه میتوانم اعتراض خود را اعلام کنم؟ودر خواست تجدید نظر نمایم؟

 58. باسلام من یک ارایشگرم و۲تادانشجو دارم۳۰ساله کارمیکنم ولی متاسفانه بنده را به عنوان بک شخصی کا تمکن مالی دارد تلقی کرده اند من باید چکارکنم بااین اوضاع احوال؟؟؟

 59. شما برای ما این پیام را ارسال نموده اید(اقای علی لطفی ورگه سران نطر به تمکن مالی لطفا جهت انصراف به سامانه refahi.ir مراجعه کنید) اما ما در این سامانه چیزی مرتبط را پیدا نکردیم

 60. سلام.برای ماپیامک خودانصرافی ارسال شده،اگرنخواهیم انصراف دهیم باید چکارکنیم؟ گزینه عدم انصراف وجود نداره که ما انرا انتخاب کنیم درصورتیکه گفته شده این گزینه هست.

 61. سلام من در سایت یارانه عدم انصراف زدم ولی کدانصراف قطعی برای من ارسال شده و آن را وارد کردم در پاسخ عدم انصراف نوشته شده بو دحال چی شده الان انصراف دادم یا عدم انصراف ؟

 62. سلام
  آیا برای ثبت نام برای دریافت یارانه فرصتی هست؟

 63. سلام اگه انصراف از یارانه اختیاریه چرا در مرحله بعد می خواهند خودشان حذفشان کنند به نظر من این طرح عادلانه نیست.

 64. من تابه الان یارانمودریافت میکردم اماازبهمن ماه پیام اومدکه قطع شده حالامن بایدچکارکنم من یک تعمیرکاربیشترنیستم خداروخوش میاد

 65. باسلام وخستته نباشید برای من اس م س امده که ازگرفتن یارانها صرف نظر کنم و بلافاصله مبلغ به حسابم را قطع کردند بنده کارمند هستم وحقوق ماهیانم ۴۵۰۰۰۰۰ریال می باشد ویک اپارتمان ۹۰ متری دارم ویک ماشین اردی مدل ۸۵ دارم واز ده روز گذشته ازماه قرض می کنم ایا به شما بنده جزو سرماداران هستم که یارانه مرا قطع کردید لاطفن مرا راهنمای فرماید متشکرم

 66. سلام چطوری میتونیم اصلاح خانوار کنیم ؟

 67. با سلام

  مابالتفاوت یارانه ای که برای مردم واریز شده و فعلا قابل برداشت نیست، به حساب ما واریز نشده است.

  ممنون میشم که پاسخ بدید.

  یا علی

 68. سلام
  چرامبلغ ۲۸۰۰۰ فروردین ۹۱ هنوز به حساب من واریز نشده در صورتی که این مبلغ به حساب همه واریز شده.

 69. با سلام
  خواهشمند است علت واریز نشدن مابه تفاوت در برخی از حساب خانوارها را شرح دهید ؟
  با تشکر

 70. با سلام خسته نباشید یارانه مه چندماهی قطع شده دلیلش چیه؟

 71. باسلام
  بنده حدود یک ساله عقد کردم ولی متاسفانه نمیدونم چطوری باید یارانه خودم وهمسرم را از والدینمان جدا کنیم لطفا راهنمایی کنید

 72. چگونه از حذف یارانه خود مطلع بشویم.

 73. با سلام و خسته نباشید من چند روزی هست از همسرم جدا شدم و حزانت فرزند۹ ماهم را به عهده گرفتم نمی دانم الان چه جوری باید یارانه ام را بگیرم؟با تشکر

 74. با سلام و خسته نباشید من چتد روزی هست از همسرم جدا شدم و حزانت فرزند ۱۰ ماهه ام را به عهده گرفتم نمی دانم از این به بعد چه جوری یارانه ام را دریافت کنم؟با تشکر

 75. سلام.والدین من بازنشسته فرهنگی هستندودرآمد دیگری نذارندوسرپرستی من و برادر مبتلا به بیماری ام.اس که هردو معلولیم را دارند.الآن یارانه مرحله دوم ما قطغ شده.با توجه به حقوق کم والدینم و مخارج بسیارزیاد درمان ما حالا به کجا مراجعه کنیم؟ممنون

 76. چرا مابه التفاوت یارانه ها به حساب ما واریز نشده است؟

 77. با سلام
  راسش من تازه ازدواج کردم و میخواستیم راهنمایم کنید و بهم بگید که چه کارایی برای گرفتن یارانه انجام بدم .
  ممنون میشم راهنمائیم کنید .

 78. شماره همراه تغییر کرده است چه باید کرد

 79. باسلام اینجانب به من وهمسرم موقغ گرفتن امار جزئ خانواده پدربودیم که بعداز عقد به صورت اتوماتیک جدا شده وشماره حساب جداگانه برای خود به سایت دادیم ولی سه مرحله اول یارانه ها که دوماه یکبار پرداخت میشد را به حساب ما واریز نکردند حالا باید چیکار کنم لطفا جواب بدین؟

 80. سلام
  چرامبلغ ۲۸۰۰۰ فروردین ۹۱ هنوز به حساب من واریز نشده در صورتی که این مبلغ به حساب همه واریز شده

 81. با سلام
  شماره تلفن همراهی که قبلا برای یارانه ها ارسال کردم را میخواهم تغییر دهم.چون دیگه از اون خط استفاده نمیشود.لطفا راهنمایی کنید.
  با سپاس

 82. اینجانب باز نشسته هستم و دو فرزند دانشگاهی در خارج از کشور دارم و حقوق نا چیزم با این گرانیها کفاف مخارج زندگانیم را نمیدهد متاسفانه با اینکه عدم انصراف خود را برای قطع یارانه از طریق اس ام اس و ای میل اعلام کرده ام ولی در این ماه(اردیبهشت)نتوانستم یارانه و مبلغ اضافه شده به یارانه را دریافت نمایم لطفا نسبت به پرداخت یارانه مانند سال پیش اقدام نمایید- متشکرم

 83. من فراموش کردم عدم انصراف را ثبت کنم حالا چکار کنم

 84. باسلام
  ما اشتباها در سایت انصراف از دریافت یارانه ها را انتخاب کرده ایم حالا تکلیف ما چیست؟
  با تشکر

 85. سلام ما الان بچه دار شدیم چطوری یارانه اونم وصل کنیم از کدوم سایت؟

 86. اضافه شدن به خانوار را کجا باید ثبت کرد

 87. ۴ماه یارانه من وهمسرمباوجود اینکه ثبت نام هم نموده بودیم بدلیل ازدواجمان واریز نشد دو ماه از تولد فرزندان گذشته یارانه ایشان هم واریزنشده خواهشمندم رسیدگی فرمایید

 88. چند وقته پیش شماره حساب یارانه رو از تجارت به سپه از طریق بانک تجارت عوض کردم اما در هنگامه واریزه یارانه به حساب معرفی شده یارانه واریز نشد علت این واریز نشدن یارانه چیه؟

 89. اقا یارانه من را برقرار مجدد کنید

 90. ۲۸۰۰۰ تومان بحساب اینجانب واریزنشده درصورتیکه پیام کوتاه برایم ارسال نشده – علتش چیست!!!

 91. با سلام میخواستم سوال کنم که آیا امکان ثبت نام برای دریافت یارانه در سال ۹۱ وجود دارد یا نه؟
  با تشکر

 92. با سلام میخواستم سوال کنم آیا امکان ثبت نام برای دریافت یارانه در سال ۹۱ وجود دارد یا نه؟
  با تشکر

 93. سلام
  با توجه باینکه یارانه ۲۸۰۰۰۰ ریالی اینجانب واریز نشده میبیست برای دریافت آن به کدام ارگان مراجعه نمایم ضمناً در موعد مقرر عدم انصراف خودرا از طریق سایت رفاهی . ای آر اعلم نموده ام

 94. سلام
  با توجه باینکه یارانه ۲۸۰۰۰۰ ریالی اینجانب واریز نشده میبایست برای دریافت آن به کدام ارگان مراجعه نمایم ضمناً در موعد مقرر عدم انصراف خودرا از طریق سایت رفاهی . ای آر اعلم نموده ام

 95. سلام خسته نباشید در موردیارانه این جانب که از هر نفر۲۷۰۰۰تومان در فروردین ماه بوده تا کنون درحساب این جانب واریز نشده و در صورتی که بقیه افراد در حال برداشت کردن می باشند و هیچ گونه پیامکی در مورد انصراف یا عدم انصراف دریافت نکرده ام لطفا پاسخ گو باشید؟

 96. با سلام لطفا جواب سوال زیر ایمیل فرمایید متشکرم

  سوال آیا بانکها ویا دستگاههای دیگر
  مجازندمبلغ یارانه ها را مسدود کنندو برداشت کنند.

 97. با سلام
  در صورت فوت سرپرست خانوار، جهت تغییر سرپرست به کجا بایستس مراجعه نمود؟ با تشکر

 98. سلام
  من دربانک کشاورزی ضامن وام ازدواج هستم اماشخص وام گیرنده قسط خود راپرداخت نکرده لذابانک کشاورزی یارانه من را به این خاطر قطع کرده ایااجازه این کاررادارند
  بانک کشاورزی شعبه دوزه سیمکان جهرم
  شماره حساب ۸۶۲۰

 99. با سلام خانمی که از همسرش طلاق گرفته جهت اینکه یارانه خود را از همسر سابقش جدا کند چه اقدامی باید انجام دهد . باتشکر

 100. چرا حقوق حسین شایان را واریز نمی کنید در صورت عدم پرداخت به موقع با شما برخورد می شود

 101. سلام اطلاع داریم دولت محترم یارانه غذای گرم را به بهزیستی مازندران پرداخت کرده اما در توزیع ان تعلل میشود امیدواریم پیگیری شود

 102. با سلام ببخشید اگه میشه سوالمو زودتر جواب بدید ممنون میشممن و همسرم اطلاعات مربوط به خودمون رو در فرم مخصوص جدا کردن یارانه از خانواده هامون پر کردیم که در تاریخ ۰۸/۱۱/۹۱ بوده اما تاریخ مراجعه به بانک برای ما از ۰۱/۱۲/۹۱ تا ۰۵/۱۲/۹۱ زده شده ممکنه کهیارانه این ماه ما بهمون داده نشه؟ یا حداقل به حساب خانوادههامون واریز میشه؟

 103. سلام فرزندم اسفند ۹۰ متولد شده برای دریافت یارانه اش راهنمایی کنید

 104. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم که ما چطور میتونیم یارانه پرداختی به حساب سرپرست خانواده رو مسدود کنیم به علت بد سرپرست بودن
  تعداد اعضای خانواده ۳ نفر است

  با تشکر از زحمات شما عزیزان

 105. سلام میخواستم بدونم کسانی که ازدواج کرده اند چگونه می توانند اطلاعات اقتصادی خانواری که در آن بوده اند رو اصلاح کنند و از خانوار قبلی جدا شده و یارانه در یافت کنند با تشکر

 106. سلام
  پولی که به حساب آمده و غیر قابل برداشت میباشدتا چه زمان قابل برداشت میباشد.

 107. pedare man 30esfand 1391 fot nemoud va emrooz 19faravardin dar edareye kol sabt elam fot nemoudam taklife pardakhte yarane madaram ke ba pedaram pardakht mishod che mishavad lotfan rahnemaei namayeed

 108. باسلام
  بنده تازه متاهل شده ام.برای ثبت نام یارانه نقدی چه کار بایدانجام بدهم؟

 109. با سلام
  من سال گذشته یارانه خود را قطع کردم. و اکنون به علت مشکل مالی نیاز مبرم به آن دارم.چگونه می توان مجدا آن را برقرار کرد. راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

 110. با عرض سلام
  یه سوال سرپرست خانواده فوت شده و یارانه فروردین ۹۲ هیچ یک از اعضا خانواده پردادخت نشده و الان سرپرست جدید انتخاب شده و گفتن از ماه اردیبهشت پرداخت میشه میخواستم ببینم تکلیف یارانه فروردین اعضا خانواده چی میشه؟
  zeynaddini_gh@yahoo

 111. با سلام
  میخواستم بپرسم که چه طور میشه متوجه شد که، شخصی یارانه دریافت میکند یا خیر؟!
  متشکرم

 112. سلام

 113. کسانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند باید برای ثبت نام چه اقداماتی انجام دهند؟

 114. با سلام.بنده شش ماه است ازدواج کرده ام.و میخواهیم یارانه ام را از خانوادههایمان جدا کنیم.توروخدا راهنمایی کنید.آیا برای جدا کردن یارانه ها نیاز به مراجعه والدین من و همسرم میباشد.یا خیر؟

 115. کی یارانه تیر ماه ۹۲ واریز میکنین سریع جواب می خواهم

 116. سلام.برای رویت صورت حساب پرداخت یارانه به سایت refahi.irمراجعه می کنم،اما عنوان میکند که سریال شناسنامه اشتباه است،درصورتیکه قبلا چندین بار با همان سریال شناسنامه رجوع کرده وموفق به رویت صورت حساب میشدم.خواهشمندم راهنمایی فرمایید.

 117. درتاریخ۱۰/۳/۹۲حساب ۰۳۰ملی خودرا که یارانه و حقوقم به آن واریز میشد بستم و حساب ۰۱۰ ملی بازکردم اما بانک آن را بعنوان حساب دریافت یارانه به سازمان هدفمندی اعلام نکرد. در تاریخ ۲۲/۳/۹۲به سامانه که وارد شدم زده بود مرحله ۲۸به حساب ملی واریز شده. سوالم این است که حساب ۰۳۰ که بسته است و ۰۱۰ که اعلام نشده بوده پس این پول به کجا واریز شده نه بانک ملی و نه سرپرستی کل و نه فرمانداری نتوانسته اند در این ۲۰روز کاری بکنند اگر کاری نمیشود کرد بگویید بیخودی دلخوش نباشم. لطفا پاسخ را به ایمیل بنده بفرستید. ممنون

 118. کسانی که ازدواج کرده اند برای جداسازی پرداخت یارانه چه کار کنند؟

 119. سلام
  یارانه مرداد ماه کی واریز میشه؟

 120. سلام
  فرزندم تازه متولد شده است. برای ثبت نام یارانه اش چکار باید کنم؟

 121. سلام
  یارانه بنده تا خرداد واریز می شد ولی بعد از آن دیگه واریز نمی شه به بانک مراجعه کردم میگه چون حساب صفر شده در حالیکه اینطور نبوده. آیا یارانه من دوباره واریز می شودو آیا یارانه دوماه تیر و مرداد نیز واریز می شود. با تشکر

 122. ازتاریخ ۹۲/۰۵/۰۹سرپرست خانوار به دلیل فوت تغییر کرده تاحالا یارانه به حساب سرپرست جدیدواریز نشده لطفا راهنمایی کنید

 123. با سلام .چگونه بدانم جزو کدام دهک هستم

 124. بچه ای که به دنیا میاید ودر ثبت احوال ثبت شده یارانه بحساب ما واریز نشده

 125. ازدواج کردیم وخواهان جدا شدن یارانه هستیم ولی پلیس +۱۰میگوید یک ماه یارانه خوانواده هایک ماه قطع میشود راهی برای قطع نشد نیست

 126. قضیه دوباره ثبت نام کردن یارانه ها چیه دوستان

 127. با سلام چرا یارانه اذر ماه فرزند کوچک من که متولد۹۲/۰۸/۲۰است پرداخت نشده است در حالی که یارانه فرزند کوچک یکی از اشنایان که چند روز پس از فرزند من متولد شده است واریز شده است

 128. با سلام لطفادر برنامه توزیع سبد کالا ما کارکنان غیر رسمی دام÷زشکی که متاهل و دارای فرزند و بدون مسکن با حقوق ۶۰۰۰۰۰تومان چرا سبد کالا به ما تعلق نمیگیره ؟

 129. چرایارانه من یک نفر کم شده/؟

 130. پدرمن بازنشسته تامین اجتمایی است تاالان فقط۴۵هزارتومان به حساب ریخته شده ۲۸هزارتومان به حسابش واریزنشده وحتی دردریافتی کمک جبرانی ویارانه نان هم زده شده که هیچ کدام به حساب ریخته نشده
  من اگزبخواهم یارانه خودم روبه عنوان دخترکه سنم۲۵سال است جداکنم بایدچی کارکنم حتی پدرم کدروهم به من داده تابرای جداکردن میخواستم بدونم اینترنتی نمی تونم جداکنم

 131. سلام

  با احترام، در مورد افرادی که بعد از ازدواج جهت دریافت یارانه ثبت نام نکرده اند چطور میتوان ثبت نام کرد

 132. سلام
  من میخوام یارانه خودمو شوهرمو جدا کنم چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟

 133. باسلام
  بنده بعدازازدواج رفتم برای جدانمودن بارانه اقدام نمودم امادوماه یارانه به حسابمون منظورنگردیدچرابجای یکماه دوماه یارانه به حسابمون واریز نشد؟؟؟

 134. دور اول با خانواده برای یارانه نام نویسی کردم و اکنون متقاضی هستم جدا شوم من ۴۳ ساله هستم و تحت تکفل خانواده نیستم .امکان دارد یا خیر …

 135. با سلام
  یارانه اینجانب قبلا به حساب پدرم واریز میشده است الان که متاهل شده ام آیا می توانم جداگانه در ثبت نام دریافت یارانه در سال ۹۳ با وجود نداشتن شماره حساب یارانه اقدام نمایم؟
  با تشکر

 136. من سرپرست خانه وار نیستم اما مبلغی پول دارم و نمیخوام همسرم بدونه چون باسود آن خرج بچم میکنم اگه اون بدونه میگیره و خرج موادش میکنه حالا من چیکار کنم

 137. اگرمادر با وجود پدر یارانه را به دلایلی یارانه خود و فرزندان رابعدا به نام خود کرده باشد اکنون باید برای ثبت نام خود را سرپرست معرفی کند؟

 138. برای ثبت نام یارانه من در خانه نیستم وشناسنامه‌ام دست خانواده‌ام نیست آیا من میتوانم خودم جداگانه در این مرحله ثبت نام کنم با شماره حساب خودمیا بایدشناسنامه را دست خانواده‌ام برسانم تا آنها ثبت نام را برایم انجام دهند؟
  با تشکر

 139. با سلام
  من دانشجو هستم و در شهر دیگری شناسنامه‌ام دست خودم هست و حالا خانواده‌ام میگویند اگر امکان دارد خودم تنهایی با شماره حساب خودم برای یارانه ثبت نام کنم آیاامکانش هست یا باید شناسنامه را دست خانواده‌ام برسانم و آنها ثبت نام را برایم انجام دهند؟
  با تشکر

 140. با سلام
  لطفا برای جدا کردن از سرپرست خانوار به دلیل ازدواج راهنمایی فرمایید. ما به پلیس +۱۰ مراجعه کردیم اما گفتند از طریق ما دیگر این کار ممکن نیست . با تشکر

 141. با عرض سلام و خسته نباشید
  من تازه ازدواج کردم تا العان هر دومون زیر نظر خانواده بودیم ۲۲وم هم تاریخ ثبت نام خودمه
  باید چیکار کنم
  خودم ثبت نام کنم یا زیر نظر پدرامون ثبت نام کنیم
  با سپاس

 142. با عرض سلام
  من ۲۶ سالمه شاغل هستم . پدر بنده فوت کرده و مادرم مستمری بگر میباشد . آیا من میتونم یارانه خودمو جدا کنم

 143. از لحاظ شرعی، هیچ اجباری بر زن نیست که درآمد خود را به شوهر بدهد، همچنین می تواند از شوهر حق و حقوق خود را نیز مطالبه نماید. بر اساس کدام منطق، شرع و قانون ما باید مجموع درآمد کل خانوار را برای محاسبه درآمد ذکر نماییم، در حالی که هیچ دسترسی به درامد همسر خود نداریم؟

 144. من تازه ازدواج کردم ولی یارانه ام را ازپدرم جدا نکردم الان چطور ثبت نام کنم؟

 145. سلام
  ما اطلاعات خود را به جای ۵ نفر اشتباهی ۴ نفر وارد کردیم چکار باید بکنیم؟
  آیا اصلاحیه ای برای تغییر هست؟

 146. امروز فرم ثبت نام را پرکردم ولی به اشتباه علارقم اینکه صاحب خانه هستم و سند ثبتی دارم روی گزینه (خیر)کلید کردم
  چطور میتوانم اصلاح کنم فرم یارانه خودرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

 147. شماره موبایل اگر اشتباه وارد کنیم چه میشود

 148. سلام بیست فروردین ثبت نام کرده ایم و این طور که میگویند پیامک پیگیری ۳۰ دقیقه بعد ارسال میشود اما ما هنوز پیامکی دریافت نکرده ایم

 149. سلام مابرای ثبت نام یارانه اقدام کردیم ولی اطلاعات ما تایید نشد واعلام شد که شماره ملی شما در سامانه ثبت نشده و به این دلیل ما موفق به ثبت نام نشدیم الان ما باید برای ثبت نام چه کار کنیم؟

 150. سلام
  بعد از خوندن اون ۶ بند هرچه قدر تایید میکنم تغییری ایجاد نمیشه،چه کاری باید انجام بدم

 151. چرا در فرمهای ثبت نام مشخص نشده که افراد دارای مریضیهای خاص یا فرزندان معلول هستند یا نه واینکه تکلیف خانواده هائی که فرزند معلول دارند چیست

 152. تعداد ۳نفر از اعضای خانواده ۵ نفری حقوق جداگانه ای دارند که ۲نفرآنان جدازندگی میکنن از سرپرست خانواده مجموع درامد ماهیانه این خانوار چطور محاسبه میگردد

 153. خانواده ۵نفری را اشتباه ۴ نفری ثبت کرده مسئول. الان اون یکنفر چه جوری اضافه کنم با تشکر

 154. سلام من دو سالی است که ازدواج کردم و یارانه خود را جدا نکردم در ثبت نام جدید چه کاری باید انجام بدهم ؟

 155. سلام..من درسایت رفاهیفرم ثبت مشخصات راپرکردم.بعدپیام تعیدهم امد..امااس ام اس کدنیامده..لطفاراهنمایی کنید.باتشکر.

 156. سلام..من درسایت رفاهی فرم ثبت مشخصات راپرکردم.بعدپیام تعیدهم امد..امااس ام اس کدنیامده..لطفاراهنمایی کنید.باتشکر.

 157. سلام.من بیستم یارانه رو ثبت نام کردم ولی تا الان پیامکی نیومده.چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید

 158. نیرو های مسلحی که دیروز ثبت نام انها انجام نشد باید چه کنند

 159. در حال حاضر مستاجرم.آپارتمانی را بصورت پیش فروش خریداری نمودم که هنوز کلنگ آن زده نشده است.ولی قولنامه نوشتیم.کد رهگیری هم گرفتیم.حال در فرم هدفمندی مرحله دوم باید چه بنویسم؟خانه دارم یا نه؟

 160. باتوجه به اینکه اینجانب از همسر خود جدا شده وبه فرمانداری مراجعه نموده ام و دیگرتحت پوششض ایشان نمیباشم ودر موعد مقرر ۲۲اسفند ماه موفق به ثبت در سامانه نشده ام و نام اینجانب در سایت رفاهی نمی باشم لذا خواهشمند ست اقدامات لازم را مبذول فرمایید

 161. باسلام و خسته نباشید من با اینکه ثبت نام انجام دادم و تایید هم شد ولی بعد از گذشت یک روز هنوز برای من مسیج نیومده آیا باید از جایی پیگیری کنیم یا لازم نیست؟با تشکر

 162. پاسخ سوال خودم را در سایت جناب رئیس جمهور پیدا کردم سوال قبلی نیاز به پاسخ نیست از شما بسیار متشکرم

 163. سلام.خسته نباشید باتوجه به اینکه ثبت نام یارانه ۹۳ما با موفقیت انجام شد هیج بیامکی دریافت نکردیم و کد ۴رقمی برای ما ارسال نشد,الان ما باید جکار کنیم,خیلی ممنون

 164. با سلام
  من حقوق مستمری تامین اجتماعی میگیرم اما سبد کالا بهم تعلق نگرفت امروز هم که برای یارانه می خوام ثبت نام کنم به مرحله انتخاب شهر که می رسم خود به خود گزینه غیر فعال می شود بارها از جاهای مختلف امتحان کردم فایده ای نداشت. این نمی تونه تصادفی باشه.

 165. با سلام
  منظور از “میانگین مجموع درآمد ماهانه همه اعضای خانوار” یعنی اینکه در یک خانواده شش نفره اگر درآمد یک نفر ۸۰۰ هزار تومان باشد و درآمد بقیه اعضا صفر تومان که میانگین در آمد ماهانه آنها می شود ۱۳۳ هزار تومان. این درست است؟

 166. سلام اگر در این مرحله(سال ۹۳)کسی ثبت نام کند وشماره تلفن همراه خود را اشتباه وارد نمایید وپیامک اطلاعاتی برای او ارسال نشود باید چکار کند؟لطفا جواب بدید ممنون

 167. اگر کسی ازدواج کرده باشد ولی هنوز یارانه اش به حساب پدرش ریخته میشود باید بگوید که تحت تکلف پدر خود هست یا شوهرخود

 168. در خانواده ای که مرد و زن حقوق بر هستند اما درآمدوحقوق زن در صرف هزینه های خانوار نشده ونمی شود را چطور عمل کنیم تا حقی ضایع نشود.

 169. با سلام و خسته نباشی
  کارکند آموزش و پرورش هستم.مجردم و جدای از خانواده زندگی می کنم.آیا باید درامد خودم را هم بنویسم؟
  و اگر درامد خودم را بنویسم به ضرر خانواده ام میشه .

 170. سلام ما ثبت نام کردیم اما برامون پیام نیومده چطوری میتونیم بفهمیم که ثبت نام شدیم یا نه؟ آیا سامانه پیامکی برای بررسی اطلاعات هست؟ اگه میشه جوابمو به جی میل بدین

 171. عرض سلام وادی من در سایت هدفمند سازی یارانه ثبت نام کردم ولی کد رهگیری را به همراهم ارسال نکرده لطفا مرا راهنمایی کنید

 172. من و همسرم به اشتباه اسممون از لیست خانوار حذف کردیم و خواستیم گروه جدید تشکیل بدیم که بهمون گفتن نمیتونید و از گرفتن یارانه حذف شدید چطوری میتونیم اسممونو برگردونیم و یارانمونو درست مثل قبل دریافت کنیم .

 173. با عرض سلام و خسته نباشید شماره تلفن را در هنگام ثبت نام یارانه اشتباه وارد کرده ایم و کد شناسایی برایمان نیامده است . لطفا مرا راهنمایی کنید

 174. سلام من ثبت نام انجام دادم ولی کدپیگری برای من نیامده؟؟

 175. سلام- منظور از مالک بودن خانة مسکونی چیست؟ آیا باید خانه به نامش باشد؟

 176. با سلام
  کد پیگیری که با پیام به من ارسال شده را ذخیره نکردم گوشیم خراب شده ، حالا کد راندارم . لطفاً راهنمایی کنید که چگونه به کد دسترسی پیدا کنم ؟

 177. سلام
  بعد از ثبت نام در سامانه به دلیل اینکه پیامک ارسال نشده است کد رهگیری ندارم چه کار کنم؟؟

 178. باسلام چرابعداز تکمیل اطلاعات پیامک نرسیده

 179. موقع ثبت نام میزان مبلغ دریافتی رو اشتباه وارد کردم تکلیف چیست ؟

 180. آیا وامی که خود آموزش و پرورش از حقوق معلمان کسر می کند و ارتباطی به بنک ندارد و بصورت داخلی از فیش کسر می گردد جزء درآمداست؟ و حقوق خالص پرداختی که در فیش حقوقی آموزش و پرورش زده می شود و به بانک واریز می شود ملاک است؟

 181. سلام من اطلاعات خانواده ام را برای دریافت یارانه ثبت کردم اما پیامکی دریافت نکردم .دوباره برای ثبت به سایت مراجعه کردم اعلام کرد که اطلاعات خانواده شما قبلا ثبت شده حالا چطور مطمعن شم اطلاعاتم ثبت شده؟

 182. Man ghesmate melke maskonio havasam nabud zadam hamaro bale……..alan motevajeh shpdam bayad chikar konam??????

 183. چنانچه بعد از ثبت نام پیامک دریافت نکردیم چه کاری باید انجام شود

 184. با سلام اگر اشتباهی در ثبت نام شده باشد چگونه باید اصلاح کرد با تشکر

 185. با سلام من اشتباها موقع ثبت نام تعداد خانوار را یک زدم حالا چگونه انرا اصلاح کنم؟

 186. علیرغم ثبت نام و با توجه به اینکه ثبت نام با موفقیت انجام شد sms برایم نیامد ؟؟؟

 187. سلام
  در فرم ثبت نام یارانه مالکیت واحد مسکونی نیمه ساز بایستی گزینه بلی را انتخاب کنیم یا خیر؟

 188. زمان ویرایش وتصحیح اطلاعات ورودی یارانه مرحله دوم چه تاریخی میباشد؟

 189. با سلام تکلیف کسانی که پس از ثبت نام sms دریافت نکرده اند چیست؟

 190. با سلام
  من ب یه مشکلی در رابطه با دریات یارانه بر خوردم
  اینکه پیامکه کد رهگیری در تفن همراه من پاک شده باید چجوری پی گیری کنم..
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟!

 191. با سلام
  باتوجه به اینکه اینجانب در مرحله اول یارانه ها ثبت نام ننموده ودر حال حاضر قصد ثبت نام مرحله دوم را داشته و هنوز نتواسته وارد سایت ثبت نام شوم و اطلاعات مرا نادرست اعلام می نماید لذاخواهشمنداست راهنمایی لازم در این خصوص را مبذول فرمایید

 192. با سلام
  اینجانب اسم یکی از اعضای خانواده ام رافراموش کرده ام که بنویسم چه باید بکنم

 193. سلام.پسرم ازدواج کرده.ما با تصور به اینکه در این ثبت نام جدید خودش باید مستقل ثبت نام میکرده اقدام ننمودیم و ححالا متوجه شدیم ایشان هم باید ثبت نمام میکردیم.ولی ما ثبت نامش نکردیم.چه کار باید کرد .

 194. با سلام – شماره آخر سمت راست کد ملی بنده عدد یک است و بنده در ساعت ۲:۳۰ نیمه شب روز تعیین شده به سایت مراجعه نمودم و با موفقیت در سایت ثبت نام نمودم ، سپس این پیغام را از سامانه دریافت کردم که پس از بررسی اطلاعات شما،کد رهگیری به شماره همراهتان ارسال می گردد اما تا کنون که ۹ روز از تاریخ ثبت نام من می گذرد پیغامی دریافت نکرده ام مشکل چیست؟

 195. باسلام.اگر اشتباها به جای دو خانوار یک خانوار وارد کنیم وفقط شماره ی ملی سرپرست خانوار وارد شود چه کار باید کرد که خانوار دومی را ثبت نام کنیم

 196. من یکی از کافی نتهای محل ثبت نام یارانه بودم که در ثبت نام تعداد اعضای خانوار ۳ عضو خانواده اشتباه کردم که تعداد عضو خانوار را یک نفر کمتر نوشتم آیا الان یارانه کل اعضای خانواده واریز خواهد شد

 197. باسلام بایدعرض کنم که برای یارانه ثبت نام نموده ام اما هنوز واریز نشده است علت چیست

 198. من ازدواج کردم ولی یارانه هامونوجدانکردیم موقع ثبت نام مرحله سوم مادرم مراثبت نام نکرد موقع اصلاحیه ثبت نام کردم گفتن این ماه واریز میشه اما واریز نشد حالابایدچکارکرد

 199. با سلام ایا بانکها من که بعنوان ضامن ضامن کسی شده ام میتوانند بعلت بدهی وام از حساب ضامن برداشت نمایند

 200. یارانه تیر ماه برایم واریز نشده علتش جیه؟

 201. با سلام یارانه تیرماه ۹۳ برای من و خانواده ام واریز نشده دلیلش جی میتونه باشه

 202. با سلام
  یارانه برج تیرماه برای اینجانب واریز نشده است بدون هیچ علتی.تا خرداد واریز شده است اما تیرماه واریز نشده است. چطوری میتونم پیگیری کنم که چرا یارانه واریز نشده است؟حداقل علتش را بهم بگویند.ممنون میشم راهنماییم کنید.